Ex van Victoria: "Ze kan niet kussen"
"Victoria Beckham kan niet kussen." Dat zegt haar vroeger vriendje Corey Haim, die in de jaren '80 nog enige bekendheid genoot dankzij zijn rolletje in de onbeduidende tienerprent 'The Lost Boys'. Nu maakt hij korte metten met de zoencapaciteiten van de Spice Girl. "Ze beet constant op mijn lippen en maakte dat verschrikkelijk grrhh-geluidje toen we kusten", aldus Haim.
Studio-opnameHet koppel leerde elkaar in 1995 kennen tijdens een studio-opname van de meidengroep in Londen. Ze werden al snel zielsverwanten en Posh kon niet wachten om haar nieuwste verovering aan haar ouders voor te stellen. 's Nachts kreeg hij echter nooit de toelating om op Victoria's slaapkamer te komen.
DrugsproblemenOf zijn woorden heel serieus moeten genomen worden, valt te betwijfelen. De acteur kwam nadien enkel nog in het nieuws met drugsproblemen en lijkt op mentaal vlak het puberniveau nooit overschreden te hebben. Zo zette hij een punt achter zijn korte affaire met Victoria omdat zij iets te veel haar voorliefde voor de Britse boysband 'Take That' benadrukte. Hoewel, bij nader inzien is dat nog zo geen slechte reden om je liefje te dumpen. (svm)