Sarah Harding wil borsten laten vergroten
Girls Aloud-zangeres Sarah Harding wil haar borsten laten vergroten. Ze is vier kledingmaten vermagerd en daardoor zijn haar borsten wat ingezakt, meent ze. Ze wil onder het mes voor een 'refill'.
Iets tussen groot en klein"Mijn borsten zien er niet slecht uit, maar ze fluctueren. Ze gaan op en neer, ze leiden een eigen leven. Ik heb ze niet graag te groot of te klein, maar iets daartussen. Als ik vermager, worden ze kleiner. Dan heb je iets nodig om ze weer voller te maken".
Niet als JordanHarding, die bruidsmeisje was op het huwelijk van Jordan en Peter Andre, is niet van plan om in de voetsporen te treden van het model. Die liet haar borsten tot belachelijke proporties opblazen.
"Met zulke grote dingen wil ik niet rondlopen. Jordans grote borsten hebben dan wel haar loopbaan gemaakt, maar nu zijn kleine borsten meer de trend". Jordan liet onlangs haar borsten weer verkleinen. (lb)