© photo news.
David Beckham geeft toe dat zijn obsessief-compulsieve stoornis (OCS), die hem dwingt bepaalde rituelen en routineuze handelingen te plegen om angstaanvallen af te wenden, vermoeiend is. Beckham verklaart dat hij zijn afwijking heeft aanvaard, maar dat alles "perfect" moet zijn voor hij aan de dag kan beginnen.
"Ik maak er me geen zorgen meer over, ik heb het aanvaard. Maar over bepaalde zaken ben ik bijzonder obsessief. Alles moet naar mijn zin zijn. Als ik een hotelkamer binnenstap, moet ik eerst uitpakken. De tijdschriften krijgen hun plek, de laden van de kast vul ik altijd op dezelfde manier. Ja, het is vermoeiend, maar het is erger als niet alles tot in de puntjes in orde is".
Inmiddels kwam ook aan het licht dat Elton John aan Beckham gevraagd heeft zijn zoon Zachary te leren voetballen. "Elton kan Zachary alles over muziek leren, maar als het op sport aankomt, moet hij afhaken. Zodra Zachary oud genoeg is, wil hij dat Beckham hem traint", aldus een bron in de Daily Star.



Bewerkt door: