© afp.
Kate Beckinsale in het gezicht slaan, was wel het laatste dat Jessica Biel wilde doen voor de opnames van hun 'Total Recall'-catfight. De actrice was extra zenuwachtig omdat de film geregisseerd werd door Kates echtgenoot, Len Wiseman.
© ap.
"Ik was ontzettend bang om haar te slaan. Ik dacht: 'Laat me deze vrouw alsjeblieft niet in haar gezicht slaan! Haar echtgenoot kijkt toe!' En dan heb ik haar een mep verkocht", vertelt Biel aan het Britse filmblad Empire.
In de remake van de sci-fi-klassieker uit 1990, speelt Biel de heldin Melina, terwijl Kate in de huid kruipt van de slechterik Lori. Hoewel de twee naar eigen zeggen als mannen vochten, bleven ze zich na iedere mep verontschuldigen.
"Ik vind het leuk dat dit niet zomaar een gevechtje tussen mij en Jessica is waar op het einde een mouw is kapot getrokken of een beha komt piepen. Dit was echt een gevecht tussen twee kerels, al bleven we ons maar verontschuldigen na iedere slag."
Beckinsale heeft bovendien een scène waarin ze de liefde bedrijft met haar echtgenoot op het witte doek, Douglas Quaid, gespeeld door Colin Farrell. Toch benadrukt de actrice dat het helemaal niet ongemakkelijk was om die scène op te nemen in het bijzijn van haar man: "Het was niet echt een sekcscène, eerder een intieme knuffel. Ik denk dat het moeilijker is voor de andere persoon. Ik heb geen 'bewegende geslachtsdelen', dus aan mij kan je niks zien!"
'Total Recall' komt op 8 augustus in de Belgische bioscoopzalen.
- HLN.be op Comic-Con 2012: Welke film previews mogen we verwachten?
- Jessica Biel praat voor het eerst over nakend huwelijk
- Vijf zomerfilms om naar uit te kijken
- Hoertje met de drie borsten maakt comeback in 'Total Recall'
- Kaskraker 'Total Recall' krijgt na twintig jaar remake



Door: