Ga terug naar HLN
-
  • Aanmelden
  • Mijn bewaarde artikels
  • Welkom
  • Afmelden
  • Mijn bewaarde artikels

  • Lezersservice
  • Digikrant
  • Abonnement
hln
  • Binnenland
  • Buitenland
  • Sport
  • Showbizz
  • meer hln
    • You
    • Geld
    • Planet
    • Bizar
    • Muziek
    • iHLN
    • Wetenschap
    • Auto
    • Reizen
    • video
    • foto
  • 24u Showbizz
  • Celebrities
  • Showbizz

Celebs en hun bizarre slaapgewoonten

bewaar artikel
  • artikel
  • reacties
Door: Lynn Formesyn
7/06/12 - 13u55  Bron: Huffington Post

Slaap, het is zo belangrijk, maar soms helaas zo moeilijk te krijgen. Volgens het National Institute of Health kampen in Amerika alleen al 50 tot 70 miljoen mensen met slaaptekort en chronische slaapstoornissen. Ook celebs blijven hier niet van gespaard en doen er dan ook alles aan om hun gekoesterde uren rust te verzekeren. Warme melk en schaapjes tellen zijn niets vergeleken met deze bizarre slaapgewoonten.

Voor veel mensen is een donkere kamer een must om goed te kunnen slapen. Hoewel een standaard verduistering doorgaans volstaat, gaat raplegende Eminem nog net een stap verder. Omdat hij zich om de haverklap in andere tijdzones bevindt, wikkelt hij ramen in met aluminiumfolie om storende lichtstralen geen kans te geven.

Tom Cruise behoort dan weer tot de 90 miljoen Amerikaanse volwassenen die snurken. Slecht nieuws voor vrouwlief Katie Holmes, zou je denken. Maar niets is minder waar! Cruise liet namelijk een 'snoratorium' bouwen in zijn huis, een geluidsdichte kamer die klein, donker, maar vooral comfortabel is. Katie hoeft haar schoonheidsslaapjes dus voor geen ronk in de wereld te missen.

Sommigen hebben een goede nachtrust dan weer te danken aan hun outfit. Mode-icoon Karl Lagerfeld slaapt mooi zeven uur per nacht in een wit hemd dat zijn hele lichaam bedekt en gemaakt is uit een materiaal dat de naam 'poplin imperial' draagt. Het nachthemd is geïnspireerd op een 17e-eeuws model in het Victoria & Albert Museum en werd speciaal ontwerpen door Hildtich & Key in Parijs.

Zeven uur slaap? Daar lacht zangeres Mariah Carey eens goed mee. Zij verkiest om niet minder dan vijftien uur in dromenland te vertoeven. Daarnaast is haar bed ook omsingeld door twintig luchtbevochtigers om het effect van een stoomcabine te verkrijgen. Het zou wonderen doen voor een pijnlijke keel. Zou eentje echter niet volstaan?

Spierbundel Michael Phelps sport zelfs in zijn slaap nog verder in een 'high-altitude sleeping chamber', waar zuurstof minder rijkelijk aanwezig is. Zo dwingt hij zijn lichaam te blijven presteren, zelfs wanneer hij rust. "Eens ik in mijn kamer ben, moet ik nog een deur openen om in mijn bed te kruipen. Het lijkt wel een gigantische doos", aldus Phelps.

Geen bizarre verhalen, zonder Lady Gaga! Doet de fameuze geboorte uit het ei tijdens de Grammy's vorig jaar nog een belletje rinkelen? Gaga zou zich zodanig thuisvoelen in deze cocon dat ze het dubbel bed in haar appartement in New York er spontaan voor zou hebben ingeruild.

    Lees ook

  • Populair bij sterren: kater verdrijven met vitamine-infuus
  • Van modemisser tot trend bij de celebs: sneakers + rok
  • Pink 'geniet' van opname in ziekenhuis
Het ei van Gaga

Wat vind jij van dit nieuws?

  • fascinerend
  • grappig
  • hartverwarmend
  • frustrerend
  • beangstigend
  • deprimerend
  • Reageer
  • bewaar artikel
  • Mail
  • Print
Rapporteer een fout in het artikel aan onze redactie

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!
  • algemene voorwaarden en gedragscode
Aan het laden...

Meer over
  • Tom Cruise
  • Eminem
  • Mariah Carey
  • Lady Gaga
  • Ziektes en aandoeningen
  • Slaapproblemen

gerelateerd nieuws

  • Populair bij sterren: kater verdrijven met vitamine-infuus

  • Van modemisser tot trend bij de celebs: sneakers + rok

  • Pink 'geniet' van opname in ziekenhuis

Meer over
  • Tom Cruise
  • Eminem
  • Mariah Carey
  • Lady Gaga
  • Ziektes en aandoeningen
  • Slaapproblemen

HLN.be Music Videos on MUZU.TV.

HLN SOCIAL

  • Vrienden bekeken
  • Meest populair

    HLN.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • HLN.be op Facebook
  • HLN Nieuwsbrief
  • Surf naar m.hln.be
  • Smartphone

     

  • HLN als homepagina
  • HLN in je favorieten
  • Raadpleeg het archief
  • De laatste 48 uur
  • Toevoegen aan Google

     

  • contacteer HLN.be
  • adverteren op HLN.be
  • vacatures
  • partnersites
  • hoe ons bereiken?

    De krant

  • contacteer de krant
  • abonneer je
  • de krant tijdens mijn vakantie
  • info ivm abonnementen
  • iPad

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Showbizz: celebs, film, muziek, tv en radio, kunst en literatuur

acap enabled
  • Mediargus
  • reprocopy
  • Disclaimer CIM Internet