© getty.
De geruchten worden alsmaar hardnekkiger: Zac Efron zou iets hebben met Taylor Schilling, zijn tegenspeelster uit 'The Lucky One'. Het Amerikaanse magazine Life & Style beweert dat de twee al een tijdje aan het 'rotzooien' zijn en dat Zac daar voortdurend over ligt op te scheppen.
© getty.
"Er is ongetwijfeld meer aan de hand", vertelt een bron aan het roddelblad. "Zac vertelt Jan en Alleman dat hij sinds een paar weken de lakens deelt met haar."
Hoewel de woordvoerders van Efron en Schilling in alle toonaarden ontkennen, ligt het er vingerdik op dat de acteurs elkaar wel héél graag hebben. Zo konden ze op de première van 'The Lucky One' in Londen hun ogen amper van elkaar afhouden.
Toch wil de insider benadrukken dat de twee geen serieuze relatie hebben: "Zac meent het allemaal niet zo serieus. Zij ziet hem in elk geval liever dan hij haar."
© getty.


