© photo news.
© photo news.
Twitter stond vanmorgen even in brand. Jade Foret liet immers weten "single te zijn en daar fier op te zijn". Zou het echt dat het sprookje tussen het topmodel en de Franse zakenman Arnaud Lagardère uit is?
Nee uiteraard. Anderhalf uur later volgde de verklaring. "O la la, een kleine snoodaard heeft zich geamuseerd met mijn telefoon. Ik ben geen vrijgezel en heb ook geen interesse om er één te worden. Ik hou van je, Arnaud."
Het is niet de eerste maal dat Jade een Twitterhype weet te creëren. In september lokte ze de nodige controverse uit door 'Single Lady' op haar profiel te schrijven. Enkele uren later bleek gewoon dat ze toen naar het gelijknamige liedje van Beyoncé aan het luisteren was. In december nam ze de gespecialiseerde pers nogmaals te grazen met een dubbelzinnig citaat van de Franse schrijver Marc Levy. Ook toen was er van een liefdesbreuk echter geen sprake. (svm)


