Jay-Z: "Beyoncé had miskraam"

bewaar artikel
Door: redactie
10/01/12 - 11u14
© getty.

Gisteren bracht Jay-Z (42) een song uit voor zijn pasgeboren babydochter Blue Ivy waarin hij onthult dat Beyoncé (30) eerder een miskraam had.

© photo news.
© reuters.

"Vorige keer was het miskraam zo tragisch dat we bang waren dat ook jij ons zou verlaten", rapt Jay-Z - in het Engels weliswaar, maar dat had u al begrepen - in het nummer 'Glory'. Daarin heeft hij het ook over "valse alarmen en valse starten", maar noemt hij de zaterdag geboren Blue Ivy "mijn mooiste creatie".

Protest in kraamkliniek
Gisteren uitten andere kersverse moeders hun ongenoegen over de manier waarop ze werden behandeld in het Lenox ziekenhuis in New York waar Beyoncé beviel. De veiligheidsmaatregelen waren daar het voorbije weekend zo drastisch dat vaders niet meteen binnen mochten om hun pasgeboren baby te gaan bezoeken.

Weelde
Dat Blue Ivy niets tekort zal komen, kon u zelf wel voorspellen. Hoe het kind verwend wordt, zal de komende weken en maanden uitgebreid blijken. Alvast staat er thuis een gouden handgemaakt schommelpaard van 726.000 euro op haar te wachten. Meer bepaald naast het poppenhuis van 36.000 euro en de met Swarovskikristallen versierde babystoel van 18.000 euro. Het meisje heeft zelfs al een auto: een mini Bugatti om in de tuin mee te sjezen.

Om ervoor te zorgen dat de kinderkamers in hun drie huizen identiek zijn, hadden Beyoncé en Jay-Z 425.000 euro veil en de garderobe van het prinsesje steekt al vol unieke designerstukken. "Blue Ivy wordt de meest modieuze baby ooit, ze zal Harper Beckham het nakijken geven", aldus een bron in Star. Los daarvan kom je als vriend des huizes bij Beyoncé en Jay-Z vanzelfsprekend ook niet aanzetten met een set rompertjes van de H&M of enkele gesteriliseerde papflessen. Tante Kelly Rowland schonk een babybadje met 45.000 Swarovski-kristallen. (bang/lb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!