Elton John wil Justin Timberlake voor zijn biopic

bewaar artikel
Door: redactie
4/01/12 - 00u11

Als het van Elton John afhangt, dan zal niemand minder dan Justin Timberlake hem vertolken in de film die over hem in de maak is. De reden? "Hij heeft mij ooit gespeeld in een 'Rocket Man'-video van David LaChapelle en dat heeft hij toen schitterend gedaan", vertelt de zanger in een interview met de Los Angeles Times.

Elton John is momenteel druk aan zijn biopic aan het werken waarin hij zijn extravagant leventje met de rest van de wereld wil delen. "We hebben al een regisseur gevonden, vanaf nu houden we ons vooral bezig met het script: we willen het exact zoals we het in gedachten hebben. Lee Hall, de man achter 'Billy Elliot', heeft al een script uitgewerkt. De audities en de concrete planning volgen nog", legt de zanger uit.

"Ik heb een wenslijstje van acteurs opgesteld. Op nummer één staat Justin Timberlake", verklapt John. Dat Timberlake in 2001 voor de eerste keer in de huid kroop van Elton, heeft daar alles mee te maken. "Hij heeft dat toen schitterend gedaan", luidt het.

Geen normaal leven

Verder wil de artiest benadrukken dat de film een "surrealistische kijk" op zijn leven zal geven en dat niet alles gebaseerd is op waargebeurde feiten. "Laten we zeggen dat het meer in de trend van 'Moulin Rouge' is. Ik wil geen 'normale' biopic omdat mijn leven verre van normaal is. De film start eigenlijk pas in 1990, wanneer ik in rehab ga. Het start met mijn opname in de afkickkliniek en het verhaal eindigt wanneer ik er weer uitga."

John geeft toe dat hij probeerde om de regisseur van 'Moulin Rouge' te strikken voor zijn eigen film. "We hebben geprobeerd om Baz Luhrmann te overtuigen, maar Baz heeft het zo ontzettend druk. We kunnen het op dit moment nog niet aankondigen, maar we hebben iemand speciaal in ons team waar we heel enthousiast over zijn."

Als Timberlake toehapt zou dat dus betekenen dat we hem opnieuw als zanger aan het werk zullen zien. Sinds de wereldster zich een weg naar Hollywood baande, heeft hij nog maar weinig tijd en interesse gehad om aan nieuwe nummers te werken. Zijn filmcarrière gaat hem alvast wel voor de wind: zo zagen we hem het voorbije jaar in 'Bad Teacher', 'Friends With Benefits' en 'In Time'. (kgm/hlnhollywood)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!