© ap.
Rihanna stond vrijdag op het punt haar concert in de Ierse hoofdstad Dublin af te gelasten, zo gestresseerd was ze. Het was Beyoncé die haar over de telefoon ompraatte.
"Rihanna is een meisje dat zich wil amuseren, maar ze zat er door. Het is een combinatie van uitputting en stress. Om haar zinnen te verzetten tijdens deze zware tournee zet ze het soms op een feesten, maar er zijn dagen dat ze wakker wordt en niet weet waar ze is door het vele reizen. Het moet niet verbazen dat ze zich down voelt", aldus een insider in The Sun.
Beyoncé kent de druk van een lange tournee en de stress die daarmee gepaard gaat. Ze beseft dat Rihanna vrije tijd nodig heeft wil ze niet opbranden.
Donderdag had Rihanna Thanksgiving gevierd met haar medewerkers. Vorige maand moest ze twee optredens in Zweden afgelasten nadat ze een griep had opgelopen en in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Ze heeft nog 16 concerten van de 'Loud' tournee voor de boeg, het laatste is op 22 december in Londen. (lb)


