HLN.be

Catherine Zeta-Jones woest omdat dokters kanker van Michael Douglas niet eerder zagen

Catherine Zeta-Jones is boos omdat de dokters de keelkanker van haar man Michael Douglas niet eerder hebben vastgesteld. Douglas had al verscheidene keren de dokter bezocht met klachten over keel- en oorpijn, maar toch merkte niemand de tumor zo groot als een walnoot aan de basis van zijn tong. Tot drie weken geleden. De kanker is vergevorderd, Douglas krijgt intensieve bestraling en chemotherapie en hoopt de ziekte te overleven.

"Het maakt me woest als ik bedenk dat ze het niet eerder hebben gemerkt", verklaart de 40-jarige actrice in People. Toch was ze niet verbaasd toen de diagnose kanker viel. "Het was geen grote schok. Ik wist dat er iets ernstigs aan de hand was, hij wist het ook. Michael heeft een hele resem dokters gezien, die een heleboel tests deden". (bang/lb)
02/09/10 14u37

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Showbizz: celebs, film, muziek, tv en radio, kunst en literatuur


acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb