Cheryl Cole duikt opnieuw in de dansstudio

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
1/09/10 - 15u28

Na een lange verplichte rustpauze, doordat ze in het ziekenhuis lag met malaria-aanvallen, is zangeres Cheryl Cole nu terug aan het werk. De Britse celeb zwoegde gisteren vier uur in een dansstudio in LA, dit doet de vrees groeien dat Cheryl te veel hooi op haar vork neemt.

Mager

Vier weken geleden mocht Cheryl van de dokters het ziekenhuis verlaten na haar strijd tegen malaria-aanvallen. De artsen benadrukten wel dat ze het rustiger moest aandoen tot ze terug zetelt in de jury van X Factor in oktober. De zangeres zag er namelijk erg mager en vermoeid uit. Cheryl ging echter heel snel terug aan het werk, ze vloog naar LA, nam al nieuw materiaal op in de studio en bracht al heel wat uurtjes in het fitnesscentrum van haar hotel door.

Nieuwe single

Haar nieuwe single is ondertussen al af, die wil ze lanceren tijdens de tweede liveshow van X Factor. De zangeres zou de clip voor het lied volgende week willen inblikken, dat verklaart waarom ze gisteren vier uur de dansstudio indook.

Liefdesleven
De Britse celeb heeft een erg moeilijke periode achter de rug: ze vocht niet alleen tegen malaria, ze scheidde ook van de voetbalster Ashley Cole, toen bleek dat hij haar meermaals had bedrogen. Daarnaast groeien ook de geruchten over haar liefdesleven. De zangeres zou een koppel vormen met de Amerikaanse danser Derek Hough en opnieuw erg gelukkig met hem zijn. Sinds haar ziekte is het duo onafscheidelijk, maar gisteren was hij echter nergens te bespeuren. (ep)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!