Lady GaGa staat helemaal bovenaan het verlanglijstje van zowat elk theemerk om de theeslurpende zangeres voor hun publicitaire kar te spannen.
Het Engelse Twinings wil koste wat het kost de concurrentie voor zijn en van GaGa hun uithangbord maken. Twinings staat te zwaaien met een miljoenencontract en heeft theemakers de opdracht te geven een nieuwe oosterse smaak te ontwikkelen die GaGa's naam zou dragen en waarmee ze wereldwijd jongeren aan de thee willen krijgen. Twinings wil dat GaGa ook deelneemt aan proefsessies van de nieuwe thee, die Taste of GaGa zou geen heten.
De 24-jarige GaGa laat zich graag fotograferen met een kopje thee in de hand. Haar kopje met bijhorend schoteltje reist overal met haar mee. Toen ze het setje vorig jaar vergat in een Londens hotel, stuurde ze er een taxi achter. (bang/lb)


