Dokter Michael Jackson belde hulpdiensten pas na een uur

bewaar artikel
Door: redactie
21/11/09 - 07u49

De dokter die Michael Jackson tot diens laatste adem vergezelde, wachtte meer dan een uur alvorens de hulpdiensten te bellen, om vervolgens te verdwijnen. Dat onthulden officiƫle documenten die in Las Vegas publiek werden gemaakt.

Nieuwe informatie
De volmacht tot huiszoeking die de politie toeliet de apotheek te inspecteren die dokter Conrad Murray van medicijnen voorzag, verstrekt nieuwe informatie over de laatste uren van de 'king of pop', op 25 juni.

Volgens de verklaringen van Conrad Murray aan de politie, heeft hij de hulpdiensten pas om 12u22 gebeld. Dat is meer dan een uur nadat hij had vastgesteld dat de popster niet meer ademde en nadat Murray hem de propofol had toegediend.

Reanimeren
Uit het natrekken van de telefoontjes die de dokter pleegde, blijkt dat hij 47 minuten aan de telefoon hing tussen 11u18 en 12u05, de tijdspanne waarin Murray verzekerd had dat hij de zanger had proberen te reanimeren.

Volgens hetzelfde document zou Murray ook verdwenen zijn in de uren die op Jacksons dood volgden. (afp/tw)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!