Jordan had abortus tijdens huwelijk Peter Andre

Het blijft ruzies regenen tussen Jordan en Peter Andre. Haar ex is weer ziedend, omdat  Jordan heeft toegegeven een abortus hebben gehad zonder dat hij dit wist. Peter zou de abortus, die dateert van oktober vorig jaar, het ultieme verraad hebben genoemd. De zanger was ook al niet te spreken over de bekendmaking van Jordans miskraam eerder dit jaar, een maand voordat ze uit elkaar hingen.

Gisteren werd ook bekend dat Jordan een slordige 450.000 pond (een dik half miljoen euro) zal verdienen door terug te gaan naar de jungle voor het programma 'I'm A Celebrity Get Me Out Of Here.' Peter en Jordan waren beiden deelnemer in het programma in 2004. (kh)
08/11/09 14u27
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Kanaal Showbizz

Alles over

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Showbizz: celebs, film, muziek, tv en radio, kunst en literatuur


acap enabled
Mediargus
Metriweb