Jordan: "Peter heeft affaire met mijn bruidsmeisje"

bewaar artikel
Door: redactie
27/10/09 - 15u37
 Ik denk dat Kate zelfs meestal niet beséft dat ze aan het liegen is. Eens ze begint, gelooft ze haar eigen leugens. Zo verliest ze gaandeweg al haar vrienden  
Jordans bruidsmeisje Michelle Clack

Jordan kan het moddergooien niet laten. Nu beschuldigt ze haar ex Peter Andre ervan een affaire te hebben met haar bruidsmeisje Michelle Clack, een voormalig model. Peter ontkent. In een interview dat het voorbije weekend verscheen, noemt Clack Jordan "een monster", dat zal er wel wat mee te maken hebben.

Clack is overigens gelukkig getrouwd met windsurfer Nick Baker, de vader van haar twee kinderen en tevens een vriend van Peter.

In het magazine OK! verklaart Jordan: "Nadat Peter en ik uit elkaar gingen, was er een vriendin die me niet meer wilde zien. Nu hoor ik dat ze een relatie heeft met Peter. Als dat zo is, is ze mijn vriendin niet meer, wat ik ook heb voorspeld. Ik hoop dat Peter een vriendin heeft en het zou me niet verbazen mocht zij het zijn. Het gaat om een van mijn bruidsmeisjes".

Maar Clack laat een andere klok horen. Zij zegt dat Jordan haar de voorbije zomer voor de keuze stelde: "Of je kiest voor mij, of je kiest voor Peter".

Clack: "Ik was al vijftien jaar bevriend met Jordan. Mijn man en ik vonden het moeilijk haar kant te kiezen, wegens haar gedrag dat tot de scheiding heeft geleid. Ik denk dat Kate zelfs meestal niet beséft dat ze aan het liegen is. Eens ze begint, gelooft ze haar eigen leugens. Zo verliest ze gaandeweg al haar vrienden". (lb)

Jordan. Foto boven: Michelle Clack.

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!