Moet Miss Californië borsten terugbetalen?

De kans bestaat dat Miss Californië de kosten van haar borstvergroting moet terugbetalen. De organisator van de missverkiezing heeft een klacht tegen Carrie Prejean ingediend, waarin hij onder meer de 3.500 euro opeist die hij aan haar silliconen uitgegeven heeft.

De reden voor zoveel chagrijn moet niet ver gezocht worden: Carrie had zelf eerst een klacht ingediend tegen zijn bedrijf omdat die haar kroontje afgenomen had. Haar verdiende loon, vond de lokale Ignace Crombé, wegens de gepeperde uitspraken die ze gedaan had tegen het homohuwelijk. Ook enkele halfnaakte foto's vielen naar verluidt niet echt in zijn smaak. Poets wederom poets, kortom. (svm)
21/10/09 10u54
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Kanaal Showbizz

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Showbizz: celebs, film, muziek, tv en radio, kunst en literatuur


acap enabled
Mediargus
Metriweb