Zeven ton vervallen vis bij Luikse tophandelaar

bewaar artikel
Door: redactie
2/12/08 - 16u16
UPDATE

Het parket van Luik bevestigt vandaag dat er eind oktober bij kleinhandelaar La Marée in Herstal tussen 7 en 9 ton vervallen vissen en schelpdieren in beslag zijn genomen. De bedrijfsleider wordt beschuldigd van valsheid in geschriften en het gebruik van valse stukken, maar ontkent de feiten.

De etiketten van de producten werden verwisseld zodat het leek alsof de producten langer houdbaar waren dan aanvankelijk op de etiketten stond vermeld.

Het parket van Luik benadrukt dat het gezondheidsrisico uiterst klein is en dat klanten zich niet ongerust moeten maken. La Marée is een gevestigde naam in de regio Luik. Het is al zo'n dertig jaar leverancier voor een groot deel van de restaurants in de regio. (belga/mvdb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!