Lagekostenmaatschappij SkyEurope vindt investeerder

bewaar artikel
Door: redactie
31/07/09 - 17u30

De Slovaakse budgetvlieger SkyEurope heeft een Oostrenrijkse investeerder bereid gevonden 16,5 miljoen euro te injecteren in de maatschappij. Dat heeft SkyEurope, dat in juni bescherming kreeg tegen schuldeisers, meegedeeld in Wenen.

De nieuwe investeerder voor SkyEurope Holding is het Oostenrijkse Focus Equity BV. Een van de voorwaarden voor de deal is de afronding van de herstructurering bij het filiaal SkyEurope Airlines, zo luidt het.

In afwachting beschikt SkyEurope over een overbruggingskrediet van 5 miljoen euro toegekend door het Britse Chain Box Technology Ltd.
De maatschappij vroeg in juni een gerechtelijk akkoord aan. De vluchten, onder meer van en naar Brussels Airport, werden voortgezet.

SkyEurope leed een nettoverlies van meer dan 15 miljoen euro in het kwartaal dat liep tot eind juni. (belga/sam)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!