-
 

11 kandidaten voor privatisering Charleroi Airport

Er zijn elf maatschappijen weerhouden na de eerste fase van de procedure voor de gedeeltelijke privatisering van het kapitaal van Brussels South Charleroi Airport (BSCA), de maatschappij die de luchthaven van Gosselies uitbaat. Dat schrijft L'Echo dinsdag. De Waalse regering lanceerde de procedure midden februari. 27,65 pct van het kapitaal, dat momenteel in handen is van Sogepa, wordt geprivatiseerd.

Eens de Waalse regering op 10 april de elf kandidaten heeft bekrachtigd, worden niet-dwingende offertes verwacht voor begin juni. De definitieve kandidaat zal gekend zijn in september.

Zijn weerhouden voor de tweede fase: Ackermans & van Haaren, Belgian Sky Shop/CNP, Holding Communal, Inframan, Cube/Natixis, Galaxy Management Services, ABN Amro Infrastructure Capital Management, GE Capital Corporation, Hainan Airlines Airport, Abertis en Save. (belga/jv)
08/04/08 09u01
mailIcon Mail een vriend(in)    printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 
Kanaal Geld

BELEGGINGSFONDSEN

Beleggingsfonds


Beurs


© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb