Het Franse reclame- en communicatiebureau Havas neemt een meerderheidsbelang in de Belgische sectorgenoot Boondoggle. Bedragen over de financiële transactie worden niet genoemd.
Boondoggle, opgericht in 2000 en sinds 2007 onder de huidige naam, is een communicatiebureau met vestigingen in Leuven en Amsterdam. In het persbericht wordt het bedrijf omschreven als "het grootste onafhankelijke, volledig geïntegreerde digitale agentschap in de Benelux".
Boondoggle telt meer dan 120 werknemers. Het bedrijf werkte reclamecampagnes uit voor bijvoorbeeld Coca-Cola, Nike, Belgacom, Thomas Cook, Belfius, Kinepolis en Delhaize. Boondoggle won daarvoor verschillende reclame-awards.
Na de overname zal Boondoggle onder eigen naam blijven opereren. De kantoren in België en Nederland blijven behouden.
Havas is een grote communicatiespeler en stelt zowat 15.000 mensen tewerk. Het Franse bedrijf belandt via de overname in de top drie van reclameagentschappen in de Benelux, klinkt het.


