Jan Vanhevel, topman van KBC.
© belga.
Jan Vanhevel, ceo van de KBC-groep, heeft vorig jaar 727.605 euro verdiend. Dat blijkt uit het jaarverslag van de bankverzekeraar. Het gaat om een vaste vergoeding. In 2010 bedroeg die vaste vergoeding 712.500 euro.
Het directiecomité van KBC maakte eerder bekend dat het afziet van een variabele vergoeding over 2011. Dat werd beslist in het licht van de resultaten over het derde kwartaal. Door afschrijvingen als gevolg van de Griekse schuldencrisis viel dat resultaat tegen. Het directiecomité deed toen als gevolg afstand van een variabele vergoeding over 2011.
Bij de vaste vergoeding van Vanhevel, die in mei op pensioen gaat, dient wel nog een toelage uit het pensioenplan bijgeteld te worden. Die bedroeg 106.321 euro voor 2011.
Wat vind jij van dit nieuws?
Jouw mening telt !
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!



Bewerkt door: