Concurrentie voor PayPal op komst

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
25/05/11 - 18u12

Drie van de vier grootste Amerikaanse banken - Bank of America, JPMorgan Chase en Wells Fargo - hebben vandaag aangekondigd dat ze een eenvoudige elektronische betalingsdienst gaan aanbieden, die de concurrentie moet aangaan met het systeem PayPal (eBay).

De dienst wordt clearXchange gedoopt. Op termijn moeten ook andere financiële instellingen en verkooppunten bij het project betrokken worden. "We willen dat onze klanten makkelijk geld kunnen sturen naar wie dan ook, zonder dat ze daarvoor een rekening moeten openen bij een andere instelling dan hun eigen bank", luidt het bij Wells Fargo.
 
"Het enige dat onze klanten moeten weten is het e-mailadres of het gsm-nummer van hun vriend of familielid, en wij doen de rest met clearXchange." (afp/adv)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!