(Archieffoto)
Vanaf nu beschikken de Quick-restaurants in België en Luxemburg over nieuwe menukaarten, bestemd voor personen met een visuele handicap. De menukaarten worden in grote letters afgedrukt en in braille omgezet. Dat laat de vzw Federaal Werk De Vrienden Der Blinden, die meehielp aan de realisatie, dinsdag weten.
"Voor Quick was het belangrijk om aan blinden en slechtzienden menukaarten ter beschikking te stellen die hun bestelling zullen vergemakkelijken, waardoor hun bezoek aan onze restaurants meteen een stuk aangenamer wordt", aldus Rudy Hulsman, algemeen directeur van Quick BeLux.
Met dit initiatief onderneemt Quick Restaurants actie ten voordele van deze specifieke bevolkingsgroep, die ongeveer 40.000 personen telt. (belga/mvdb)


