'Code 37' krijgt tweede seizoen door groot succes

De VTM-reeks 'Code 37' krijgt zeker een tweede seizoen door het grote succes. Dat werd bekendgemaakt tijdens de voorstelling van twee nieuwe Code 37-producten: een dvd-box en een boek.

Commercieel succes
Code 37 is voor VTM de opvolger van Flikken op VRT. Beide politieseries spelen zich af in Gent. VTM probeert nu ook een commercieel succes van de serie te maken door een dvd-box van het eerste seizoen en een boek, "In Gods naam" op de markt te brengen.

Opnames in mei
Door het succes- Code 37 heeft wekelijks gemiddeld 860.000 kijkers- besloot VTM meteen een tweede reeks te produceren. De opnames daarvoor gaan in mei volgend jaar van start. Veerle Baetens, die de hoofdrol van Hannah Maes voor haar rekening neemt, was alvast gelukkig met het nieuws.

Filmstad Gent
Ook Daniël Termont, burgemeester van Gent, kon zijn geluk niet op. "Wij zijn er nog altijd van overtuigd dat wij dé filmstad van het land zijn", liet hij optekenen. "Ik wist meteen dat Code 37 een succes zou worden." (adv)
17/11/09 11u31
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl.


acap enabled
Mediargus
Metriweb