Kim Cattrall doet het voor het geld

bewaar artikel
Door: redactie
18/11/07 - 13u57

Kim Cattrall heeft besloten mee te werken aan de Sex and the City-film om het geld dat die haar oplevert. "Waarom zou je een film maken als je er niets mee verdient?", vraagt de actrice zich af in de Britse krant Daily Mirror. "Het is leuk om weer eens in het personage van Samantha te kruipen, maar ik doe het vooral voor de financiële zekerheid."

3 miljoen euro
Cattrall zou met de film, die in New York wordt opgenomen, bijna drie miljoen euro verdienen. In de film, die volgend jaar in de bioscopen moet draaien, zijn ook Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon en Kristin Davis te zien. Opnieuw als Carrie, Miranda en Charlotte.

Als de opnamen van Sex and the City achter de rug zijn, gaat de 51-jarige Cattrall op zoek naar werk in Engeland. "Ik wil daar graag meer werken", vertelt de actrice, die in Liverpool werd geboren maar opgroeide in Canada. "Elke keer als ik in Engeland ben, kom ik familieleden tegen en komen fijne jeugdherinneringen weer bovendrijven. Ik heb nieuwe vrienden gemaakt en ik kan me gewoon geen betere plek voorstellen om te werken."

Imago
De blonde actrice verbleef dit jaar al enige tijd in Engeland om het tv-drama 'My Boy Jack' op te nemen. Daarin speelt ze de vrouw van schrijver en dichter Rudyard Kipling. Cattrall geeft toe dat het haar veel moeite heeft gekost om het imago van de op seks beluste Samantha van zich af te schudden. Ook de regisseur van 'My Boy Jack' was in eerste instantie niet enthousiast over Cattrall. "Toen hij enkele films en een toneelstuk van me had gezien, sloeg hij om", vertelt ze. "Ik speelde voor het eerst iemand die echt heeft bestaan. Dat was heel spannend." (novum/bf)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!