Audi A8 Advance: minder keuze, meer luxe

bewaar artikel
Door: redactie
30/07/09 - 12u46

De A8 wordt nog dit jaar vervangen door een nieuw model, en daarom maakt Audi het extra aantrekkelijk om nu 'nog even' een topmodel te kopen. Daarmee wordt ook direct het aanbod uitgedund. Dat geldt overigens niet voor de motoren, want op dat gebied verandert er niets. Er is nog steeds ruime keuze uit zes-, acht- en twaalfcilinders, en afhankelijk van die keuze is er voor- of quattro vierwielaandrijving.

Twintig comfortverhogende opties
De A8 is voortaan leverbaar als Advance en dit uitgebreide optiepakket dient als vervanger voor de Pro Line en de Pro Line Plus-uitvoeringen. Deze nieuwe versie biedt klanten de mogelijkheid om zeker twintig comfortverhogende opties tegen vijftig procent korting te bestellen.

Bose Surround Sound
Afhankelijk van de gekozen versie van de A8 bevat de Advance-uitvoering onder meer airconditioning, middenarmsteun voor, Bose Surround Sound, Audi Parking System Advanced en geluidsisolerend dubbel glas met verwarmbare voorruit. (carros.nl)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!