Moeder en broer komen Clottemans steunen bij pleidooi verdediging

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
19/10/10 - 10u36

Op het assisenproces van Els Clottemans over de parachutemoord is vandaag het woord aan de verdediging van de beschuldigde. Meester Katrien Van der Straeten begon als eerste met haar pleidooi. Later in de voormiddag neemt Vic Van Aelst de fakkel over. In de assisenzaal zitten Martine De Kegel, de moeder en Koen Clottemans, de broer van de beschuldigde. Els Clottemans weet zich blijkbaar gesteund door de aanwezigheid van haar familie, want tijdens het pleidooi zocht ze oogcontact met haar moeder.

Gisteren tijdens het pleidooi van meesters Jef Vermassen en An Govers namens de burgerlijke partijen gaf Clottemans geen kick. Ze fixeerde zich op een bepaald punt in de hoek van de assisenzaal.

Vandaag kijkt ze ook geregeld naar haar advocaat Katrien Van der Straeten, die bij het begin van haar pleidooi opnieuw het tunnelvisie-onderzoek aanhaalde en het gebrek aan materiële bewijzen na de uitgevoerde wetenschappelijke onderzoeken. (belga/ka)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!