Lady Gaga boycot BP, Sting en Justin Bieber zamelen geld in

bewaar artikel
Door: redactie
21/06/10 - 17u27

Lady Gaga heeft gehoor gegeven aan de oproep van Korn om op tournee geen olie of brandstoffen te gebruiken van British Petrol, verantwoordelijk voor het gigantische olielek in de Golf van Mexico.

Ook bands als Creed, Flogging Molly, Slightly Stoopid, Rob Zombie, Megadeth en Anthrax zullen deze zomer geen brandstof van BP in hun tourvoertuigen tolereren. Justin Bieber, Sting en een hele rist andere sterren zamelen vanavond bij talkshowhost Larry King geld in voor de slachtoffers van de olieramp.

De boycot is een intitiatief van Korn. "We moeten er voor zorgen dat BP beseft dat hun flater gevolgen heeft. Grote bedrijven als BP moeten in de toekomst meer voorzorgen nemen", aldus Jonathan Davis van Korn.

Vanavond zullen sterren als Cameron Diaz, Justin Bieber, Robert Redford, Kathy Griffin en Sting bij Larry King hun zegje doen over de olieramp en de gevolgen ervan en telefoontjes van donateurs beantwoorden.

De opbrengsten van de zogenaamde telethon gaan naar hulporganisaties die werken met de slachtoffers en de dieren die door de olieramp getroffen zijn. (lb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!