Heel paleis gereserveerd voor kinderen en gezinnen op Autosalon

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
14/01/11 - 10u50
Alles moet er piekfijn uitzien voor het 89ste Autosalon dat morgen van start gaat. © photo news.

Van 15 tot 23 januari vindt in Brussels Expo het 89ste Salon voor Lichte Bedrijfsvoertuigen, Vrijetijdsvoertuigen en Moto's plaats.

Organisator Febiac heeft dit jaar een volledig paleis voorbehouden voor kinderen en gezinnen. "Meer dan ooit wordt de liefhebber van motorvoertuigen aangeraden om dit jaar van zijn bezoek aan de Heizel een gezinsuitstap te maken", zo klinkt het.
 
Paleis 2 is voor de gelegenheid in flitsende kleuren gehuld en moet onderdak bieden aan een groot aantal animaties. Febiac wil met die inspanning "meer bezoekers van de leeftijdsgroep 30 tot 36 jaar aantrekken". "Die blijven nu iets achter op de andere groepen", zegt Pierre Hermant, directeur van het salon. "Deze leeftijdscategorie is nochtans een belangrijke doelgroep voor de marktsegmenten 'volumewagens' en 'breaks'; modellen die toch een aanzienlijk deel van de affiche van dit salon voor hun rekening nemen."
 
Bij de attracties in paleis 2 is, na het succes van vorig jaar, opnieuw een elektrische piste opgetrokken. Daarnaast zijn er een ballenbad en crèche voor de allerkleinsten, en Playstations en een cricuit met radiobestuurde autootjes voor de wat grotere kinderen. (belga/sps)
 
Tickets voor het salon kosten 11 euro aan de kassa, en 10 euro via de e-shop op www.autosalon.be

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!