Gennez wil getrapte strafmaat voor overtredingen op whereabouts

bewaar artikel
Door: redactie
9/11/09 - 18u45

Sp.a-voorzitster Caroline Gennez dient morgen een voorstel van reparatiedecreet in op het decreet over medisch verantwoord sporten, waardoor een beroepsmogelijkheid wordt ingevoerd. Ze wil ook een getrapte strafmaat voor administratieve overtredingen zoals de whereabouts. Gennez hoopt op steun vanuit de meerderheid en oppositie.
 
Beroep opschortend

Voor Caroline Gennez moet in het decreet een beroepsmogelijkheid ingeschreven worden bij de rechtbank van eerste aanleg. Het beroep zou opschortend werken. Deze procedure laat volgens haar toe dat de zaak in België ten gronde wordt afgewerkt.

Getrapte strafmaat

Daarnaast pleit de sp.a voor een getrapte strafmaat voor administratieve overtredingen zoals op de regels rond de whereabouts. Dan kan gaan van een blaam, over een boete of een voorwaardelijke schorsing tot eventueel een effectieve schorsing, aldus nog Gennez. (belga/dea)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!