Justine Henin komt niet meer in actie in 2010

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
18/08/10 - 17u38

UPDATE Justine Henin komt dit jaar niet meer in actie. De Waalse, die op dit moment revalideert van een elleboogblessure, heeft tot oktober een rustpauze ingelast. Nadien wil Henin zich voorbereiden voor 2011.

Justine Henin speelt geen enkel tornooi meer in 2010. Dat zegt ze vandaag op haar website. Henin blesseerde zich op Wimbledon tijdens haar achtste finale tegen Kim Clijsters aan de elleboog en wil de rest van het jaar gebruiken om volledig te herstellen.

"De voorbije dagen heb ik verschillende onderzoeken ondergaan. De blessure evolueert gunstig maar traag en dus moet ik geduld oefenen tot eind 2010", zegt Henin, die door de blessure vorige maand al forfait gaf voor 'The Battle of Belgium' tegen Clijsters in het Koning Boudewijnstadion. "Ik kan niet het risico nemen om mijn voorbereiding voor 2011 in het gedrang te brengen. Ik hoop in oktober opnieuw te kunnen trainen. Ik zal hard werken om me klaar te stomen voor het nieuwe seizoen."

Henin staat momenteel op de veertiende plaats op de wereldranglijst. Ze won dit jaar bij haar comeback twee tornooien (Stuttgart en 's-Hertogenbosch) en speelde de finale op de Australian Open. (lpb/belga)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!