Salzburg-coach Huub Stevens verdween na vijf minuten al naar de tribune, maar niet omdat hij weggestuurd werd door de scheidsrechter. "Dat was uit eigen beweging", benadrukte de Nederlander op de persconferentie. "Ik droeg een rood trainingsjasje en moest van hem een groen hesje aantrekken. "Ik heb hem gezegd dat ik getekend heb bij Red Bull Salzburg, niet bij Green Bull Salzburg. Hij bleef echter aandringen en daarom ben ik maar naar de tribune gegaan. Ik ben Huub Stevens, niet Pipo de clown. Ik vind het kinderachtig", laat de coach in 'Het Laatste Nieuws' optekenen.
In de slotfase volgde er ook nog een incident met Standard-directeur Pierre François. "Dat is bizar, is die man echt directeur?", vraagt Stevens zich af. "Je wil niet weten wat hij me toeriep. Ik weet niet waarom hij me wilde tegenhouden toen ik weer op de bank wilde gaan zitten. Dat kon, want niemand had me weggestuurd."
Volgens Standard-woordvoerder Sacha Daout was er niets aan de hand. "François werd wel fysiek belaagd door de assistent van Salzburg en ik heb hem met de hulp van twee stewards tegengehouden." (svm)


