Ontsnapte Mohamed Johri opgepakt in Marokko

bewaar artikel
Door: redactie
6/08/09 - 12u06
UPDATE

Een arrestatieteam van de Marokkaanse politie heeft vannacht Mohamed Johri opgepakt, een van de gangsters die met een helikopter ontsnapte uit de gevangenis van Brugge. De man was vermoedelijk op weg naar familie en zat hoogstwaarschijnlijk op dezelfde Thalys-trein richting Parijs, waarop de politie eerder zijn kompaan Abdelhaq Melloul-Khayari op het spoor kwam.

De speurders weten intussen dat de bende zich tot eind juli schuilhield in een hotel in Amsterdam. De gangsters werden er bij het uitchecken gefilmd door bewakingscamera's. De uitlevering van Johri werd gevraagd, maar eerst moet hij nog aangehouden worden in Marokko. Een uitlevering zou daardoor de komende dagen nog niet plaatsvinden.

Johri ontsnapte op donderdag 23 juli uit de gevangenis van Brugge, samen met twee andere gedetineerden: Melloul - die vorig weekend opnieuw werd opgepakt in Molenbeek - en Ashraf Sekkaki. Het drietal pleegde vorige week enkele bankovervallen in de provincie Antwerpen. Sekkaki en Lesley Deckers, die de gangsters hielp ontsnappen, zijn nog voortvluchtig. (belga/bdr)

Van het drietal dat per helikopter ontsnapte uit de Brugse gevangenis, is enkel nog Ashraf Sekkaki op vrije voeten. Foto vtm

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!