Vandenbergh maakte zijn debuut bij Eupen.
Na vijf speeldagen is KV Mechelen het maximum van de punten kwijt. De match tegen STVV eindigde zoals ze begonnen was, 0-0 dus. Voor de Truienaren is het de eerste puntendeling in deze competitie. Genk kan straks over Mechelen wippen als het wint van Lierse.
De opvallendste man op het veld was zonder meer Jonathan Wilmet. Tot drie keer toe probeerde de middenvelder zijn ex-ploeg te nekken, maar Van Der Jeugt liet zich niet verrassen door zijn afstandsschoten. Ook Geudens probeerde het van ver, maar zijn schot belandde in het zijnet. In de slotfase knalde Christ een zeldzame kans voor de Limburgers op Renard. KV claimde in het slot nog een penaltyfout op Nong, maar haalde bakzeil.
Debuut Vandenbergh
Charleroi scoorde een belangrijke driepunter tegen rode lantaarn Eupen. Een opvallende naam in de basiself bij de bezoekers was Kevin Vandenbergh, maar hij kon nooit voor gevaar zorgen. De ex-Genkenaar moest uiteindelijk lichtgeblesseerd het terrein verlaten. Toen stond het wel al 1-0 via invaller Kaya. Nadat Camara een tweede gele kaart kreeg voor een fout op Losada was de match helemaal gespeeld. Serwy verdubbelde in de slotfase nog de voorsprong, meteen zijn eerste doelpunt ooit voor de Karolo's.
Ultieme gelijkmaker Reynaldo
In Cercle Brugge-Lokeren leek de thuisploeg lange tijd aan het langste eind te zullen trekken. Leko schilderde een vrije trap -die eigenlijk niet gefloten had mogen worden- voorbij Verbist. De gelijkmaker kwam er pas in de 93ste minuut, toen Reynaldo doelman Copa alsnog te grazen nam. Een verdiende treffer, vermits Foley tevoren tegen de lat getrapt had en Neto onbegrijpelijk miste. Taravel ontsnapte nog aan rood voor zijn tackle met de voeten vooruit. (svm)
Reynaldo scoorde de ultieme gelijkmaker tegen Lokeren.


