Ga terug naar HLN
-
  • Aanmelden
  • Mijn bewaarde artikels
  • Welkom
  • Afmelden
  • Mijn bewaarde artikels

  • Lezersservice
  • Digikrant
  • Abonnement
hln
  • Binnenland
  • Buitenland
  • Sport
  • Showbizz
  • meer hln
    • You
    • Geld
    • Planet
    • Bizar
    • Muziek
    • iHLN
    • Wetenschap
    • Auto
    • Reizen
    • video
    • foto
  • HLN
  • Games
  • Gamerecensies

'Spec Ops: The Line': Dubai als oorlogsgebied

bewaar artikel
  • artikel
  • reacties
Door: Günther Brants
17/08/12 - 16u50

Recensie Dubai lijkt voor de meeste zakenlui misschien het beloofde land, maar in 'Spec Ops: The Line' verandert de woestijnstad in een hel. Enerzijds teisteren zandstormen het gebied en zijn grote delen onbewoondbaar geworden, anderzijds is er een gewapend conflict aan de gang. Het zal je wel al duidelijk zijn: deze game pakt vooral uit met een ijzersterk verhaal.

ONZE SCORE

Playstation 3
  • Geluid
  • Graphics
  • Gameplay
  • Levensduur
  • Totaal
Ook beschikbaar voor:
xbox     pc    

Het Amerikaanse leger is in Dubai aanwezig om de bevolking uit de zandstormen te redden, maar al gauw komen ze in een oorlog terecht. Rebellen maken het de Amerikaanse soldaten niet gemakkelijk. Wij maken deel uit van het Delta Force-team van Martin Walker. Samen met onze teamgenoten Lugo en Adams trekken we door de immense zandduinen in de stad. Wanneer we plots door ons eigen leger onder vuur worden genomen, wordt duidelijk dat de soldaten verraad hebben gepleegd. Ineens bevinden Walker en co zich in een ongelijke oorlogsstrijd.

De spelwijze doet een beetje denken aan 'Ghost Recon: Future Soldier', een game die hier enkele maanden geleden nog een uitstekende beoordeling kreeg. Je moet samen met je team van punt naar punt bewegen en kan opdrachten uitdelen. Dat was allemaal wel iets mooier uitgewerkt in 'Ghost Recon', als u het ons vraagt, maar gelukkig heeft 'Spec Ops: The Line' ook eigen accenten gelegd. Geen aparte missies hier, maar wel een lang uitgestrekt verhaal zonder echte rustpauzes. Natuurlijk bestaat het spel wel uit verschillende hoofdstukken.

    Lees ook

  • Recensie 'Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier': Spoken bestaan!
  • Recensie 'Inversion': Degelijke shooter in oud jasje

Het verhaal eist in dit spel de absolute hoofdrol op. Je zit er bovendien midden in. Zo moet je af en toe snelle beslissingen nemen, die vaak erg hard zijn. Zeker wanneer Walker en co op hun eigen landgenoten moeten beginnen terugschieten. Tijdens iets rustigere momenten zit er ook een vrolijke noot in 'Spec Ops: The Line'. Vooral je teamgenoten kunnen het niet laten om al eens met een grap uit te pakken.

Eigenlijk kunnen we maar weinig punten van kritiek vinden voor dit spel. Op de typische foutjes na hebben de makers ook wel een beetje op veilig gespeeld. De schietmethode is helemaal niet vernieuwend en alles is erg sober gehouden. Indien ze daarin ook iets meer naar 'Ghost Recon' hadden gekeken, was 'Spec Ops: The Line' misschien nog veel beter dan het nu is. Bijgevolg gaat het allemaal wel snel vervelen van zodra het verhaal ten einde komt. Desalniettemin blijft het een meer dan degelijke shooter met een verrassend scenario.

Wat vind jij van dit nieuws?

  • fascinerend
  • grappig
  • hartverwarmend
  • frustrerend
  • beangstigend
  • deprimerend
  • Reageer
  • bewaar artikel
  • Mail
  • Print
Rapporteer een fout in het artikel aan onze redactie

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!
  • algemene voorwaarden en gedragscode
Aan het laden...

Meer over
  • Gamerecensies
  • Xbox 360
  • PlayStation
  • Gamenieuws
  • Spelconsoles
  • PC-games

gerelateerd nieuws

  • Recensie 'Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier': Spoken bestaan!

  • Recensie 'Inversion': Degelijke shooter in oud jasje

  • 'Gears of War Judgment': meer van hetzelfde, maar op een positieve manier

    'Gears of War Judgment': meer van hetzelfde, maar op een positieve manier

Meer over
  • Gamerecensies
  • Xbox 360
  • PlayStation
  • Gamenieuws
  • Spelconsoles
  • PC-games
Abonnement Het Laatste Nieuws - promotie 12 + 6 maanden GRATIS Het Laatste Nieuws

HLN SOCIAL

  • Vrienden bekeken
  • Meest populair

    HLN.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • HLN.be op Facebook
  • HLN Nieuwsbrief
  • Surf naar m.hln.be
  • Smartphone

     

  • HLN als homepagina
  • HLN in je favorieten
  • Raadpleeg het archief
  • De laatste 48 uur
  • Toevoegen aan Google

     

  • contacteer HLN.be
  • adverteren op HLN.be
  • vacatures
  • partnersites
  • hoe ons bereiken?

    De krant

  • contacteer de krant
  • abonneer je
  • de krant tijdens mijn vakantie
  • info ivm abonnementen
  • iPad

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Digitaal nieuws: internet, games, multimedia, puzzels en spellen

acap enabled
  • Mediargus
  • reprocopy
  • Disclaimer CIM Internet