© epa.
Voortaan krijgen kopers van Amerikaanse dvd's en blurays twee strengere piraterijwaarschuwingen voor de film begint. De teksten van de boodschappen benadrukken de nieuwe bevoegdheden van de antipiraterijorganisaties. Dat schrijft de website tweakers.net.
Het eerste beeld toont de emblemen van de FBI en de Special Agents of Homeland Security, zo meldt de Amerikaanse overheid. Daarbij verschijnt de volgende tekst: "Het ongeautoriseerd reproduceren of distribueren van dit auteursrechtelijk beschermd werk is onwettig. Inbreuken op dit copyright worden onderzocht door federale wetsdiensten en zijn strafbaar met maximaal vijf jaar gevangenis en een boete van maximaal 250.000 dollar."
In 2008 kreeg Homeland Security de bevoegdheid om inbreukmakende websites offline te halen. Daarom werd het embleem aan dat van de FBI toegevoegd.
Het volgende beeld bevat het logo van de IPR Center. Deze organisatie voert het beleid tegen diefstal van intellectuele eigendommen. De boodschap luidt dat piraterij geen 'victimless crime' is en roept op de website te bezoeken voor meer info. Zes grote Amerikaanse filmmaatschappijen hebben al besloten de nieuwe piraterijwaarschuwingen te gebruiken.


