'Anonymous België' legt website Sabam plat

bewaar artikel
Door: redactie
21/02/12 - 21u16

UPDATE De website van auteursrechtenvereniging Sabam was vanavond tijdelijk niet bereikbaar. Het is nog wachten op officiële informatie, maar de site zou zijn aangevallen door hackers die zich 'Anonymous België' noemen.

Onze redactie kreeg het volgende (letterlijke) bericht. "Dit is met anonymous belgie We hebben de website van sabam offline gehaald uit protest van hun witwasserij, Een bedrijf als hen moet sluiten ze halen er meer winst op dan ze aan de auteurs geven. Knowledge is Tree We are Anonymous We are Legion We do not Forgive We do not Forget Ecpext Us!"

Het is nog de vraag of de initiatiefnemers echt iets te maken hebben met het internationale hackerscollectief dat de voorbije maanden geregeld in het nieuws kwam rond bv. de site WikiLeaks. Er lijkt alleszins niet ingebroken op de site van Sabam, enkel de servers waren niet bereikbaar. Bij de auteursrechtenvereniging was vanavond niemand bereikbaar voor commentaar. (sam)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!