Maandelijk komen er ongeveer tachtig nieuwe internetwinkels bij in België. Dat zegt betalingsprovider Ogone in de krant De Morgen. Het gaat vooral om bestaande, fysieke winkels die nu pas online gaan. Dankzij dat groeiende aanbod en de mogelijkheden om prijzen tussen winkels met elkaar te vergelijken, blijkt de e-commercesector volgens de krant ook goed bestand tegen de crisis.
Pas toen de prille e-commercemarkt in de VS zich al naar zijn eerste implosie aan het toewerken was, doken in België de eerste internetwinkels op. Proxis en Mediadis krijgen pas de afgelopen twee jaar echt concurrentie van kleinere internetwinkels.© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Digitaal nieuws: internet, games, multimedia, puzzels en spellen