Duurste tv ter wereld kost 1,65 miljoen euro

bewaar artikel
Door: redactie
16/03/10 - 02u22

Stuart Hughes pakt uit met de duurste tv ter wereld: de PrestigeHD Supreme Rose Edition. De Britse goudsmid versierde een 55 inch led-televisietoestel met 28 kilo puur goud, 72 diamanten, alligatorleer en nog wat andere exclusieve materialen zoals amethist en zonnesteen. Prijskaartje: 1,65 miljoen euro. Duizelingwekkend.

De iets minder dure versie heb je al voor 1,1 miljoen euro.

De goudsmid is niet aan zijn proefstuk toe. Hij smukte eerder al spelcomputers en gsm's op tot pure luxeproducten. De met diamanten getooide Nokia Supreme kost bijvoorbeeld kost zo'n 110.000 euro. Deze superluxueuze tv versierde hij in opdracht van de Duitse televisiefabrikant Metz.

Mocht de PrestigeHD Supreme Rose Edition je te duur uitvallen, dan is er nog altijd de PrestigeHD Supreme Edition. Deze moet het doen met wat minder goud en diamanten. Voor een 'prikje' is hij van jou: 1,1 miljoen euro. Voor de tv-kijkers die zwemmen in het geld, bestellen kan via de website van Hughes. (hlnsydney/kh)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!