Timberlake haat vrouwen in mannenkleren

Zanger Justin Timberlake heeft afgelopen maandag zijn nieuwe kledinglijn in samenwerking met William Rast voorgesteld. Daarbij waren opvallend veel vrouwelijek silhouetten.

Geen toeval zo blijkt, want Timberlake is een fan van de vrouwelijke rondingen. "In Los Angeles dragen alle vrouwen losse, casual kleren. Ik heb liever de vrouwen in Londen of New York: getailleerd, scherp en altijd vrouwelijk."

Jeanstips
In zijn collectie voor komende herfst en winter, heeft Timberlake veel jeans verwerkt. "Iedereen kan jeans dragen, zolang je je maar aan enkele regels houdt. Zo mag een jeansbroek niet te los of te strak zitten. Combineer ze altijd met toffe schoenen en een hippe vest, in plaats van met versleten trainingsschoenen of witte sportsokken." (bang/edp)
01/07/09 15u05
mailIcon print | Meer bookmarks |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...
Kanaal You

© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Jouw Wereld: horoscoop, afslanservice, dating


acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb