Welk soort feestvrouw ben jij?

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
21/11/08 - 18u05

Caroline Bis groepeert haar feestcollectie rond drie kleurcombinaties: zwart en goud, rood en paars en groen en blauw. Respectievelijk voor de stijlvolle, levendige en urban vrouw.

Tijdloos elegant
Wie graag zwart draagt, komt zeker bij de feestcollectie aan haar trekken. Bij Caroline Bis is dat niet anders. Twee zwarte jurkjes (één cocktailjurk en één avondjurk), een zwarte broek met feestelijk topje of een A-lijn rok met een smaakvolle gouden bloes: het kan allemaal. Voor de dames die willen stralen is er ook het volledig gouden ensemble, bestaande uit broek, topje, lange trui en een gouden riem.

Wij willen kleur!
Voor wie het allemaal iets kleurrijker mag zijn, kan kiezen uit de levendige rood-paars collectie of de etnisch getinte blauw-groen collectie.

De rode en paarse kledingsstukken passen bij een levendige, no-nonsense vrouw die graag praktische kleren draagt maar toch stijlvol uit de hoek wil komen. Getuige daarvan is het basisstuk (een skinny broek) gecombineerd met oversized topjes en een riem. Voor de durvers is er een wijd topje met felle paars-rode print.

Mag het jong, urban maar met een twist, dan kies je best voor de groen-blauwe collectie. Eenvoudige jurkjes met etnische print worden gecombineerd met een handige groene tas en een knappe regenjas.
Het enige wat u nog moet doen, is kiezen! (edp)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!