-
 
HLN.be

Derde 'A Fashion'-week in Antwerpen

Een combinatie van een modeshow en een vakbeurs: dat is de modeweek 'A Fashion'. Op de beurs stellen een selectie van topmerken hun creaties voor in Antwerp Expo. Liefst 350 standhouders tonen er hun collecties van het winterseizoen 2008/2009. Het thema dit jaar is 'Hooray for Hollywood'.

Hoogtepunt is de vakbeurs A Fair/BFF, die je kan bezoeken op 3 en 4 februari. Onder het motto "Fashion overcomes all" slaagde de organisatie erin om het Vlaamse A Fair en het Waalse BFF te verenigen tot één groot evenement.

Naast de vakbeurs zijn er ook modeshows van diverse topmerken gepland die plaatsvinden in de Antwerpse evenementenhal Waagnatie en in Antwerp Expo. De modeweek loopt van 27 januari tot 4 februari. (edp)
22/01/08 13u00
mailIcon Mail een vriend(in)    printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 
Kanaal You

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb