Angelina Jolie als femme fatale in Gucci-film?

Angelina Jolie praat over een rol in de film rond de Gucci-dynastie. Jolie zou femme fatale Patrizia Reggiani gaan spelen. Reggiani is de ex-vrouw van Maurizio Gucci, en werd veroordeeld tot 29 jaar cel voor het plannen van een moordcomplot tegen de modegoeroe.

Leonardo DiCaprio wordt genoemd voor de rol van Maurizio, al is dat gerucht nog niet bevestigd, Ridley Scott is de regisseur.

Gouden jaren
Het nog ongetitelde project zou zich focussen op de 'gouden jaren' van de Gucci-familie: de jaren '70 en '80, toen ze voor 500 miljoen dollar per jaar verkochten. De familieleden waren verwikkeld in een bittere strijd tot Maurizio, kleinzoon van stichter Guccio Gucci, aan het hoofd van het rijk kwam.

In 1995 werd hij neergeschoten voor zijn appartement in Milaan, in het midden van de reorganisatie van het merk. (bang/edp)
22/10/09 15u23
mailIcon print | Meer bookmarks |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...
Kanaal You

Nuttige links


© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Jouw Wereld: horoscoop, afslanservice, dating


acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb