Ga terug naar HLN
Nina
-
  • Aanmelden
  • Mijn bewaarde artikels
  • Welkom
  • Afmelden
  • Mijn bewaarde artikels

  • Lezersservice
  • Digikrant
  • Abonnement
hln
  • Binnenland
  • Buitenland
  • Sport
  • Showbizz
  • meer hln
    • You
    • Geld
    • Planet
    • Bizar
    • Muziek
    • iHLN
    • Wetenschap
    • Auto
    • Reizen
    • video
    • foto
  • You
  • Kinderen
  • Bizarre Seks

Eerste seksschool ter wereld lokt veel protest uit

bewaar artikel
  • artikel
  • reacties
Door: redactie
1/12/11 - 02u29

In de Oostenrijkse hoofdstad Wenen heeft de allereerste internationale seksschool de deuren geopend. De Zweedse directrice Ylva-Maria Thompson wil haar studenten leren hoe ze betere minnaars kunnen zijn.

Iedereen die zestien jaar of ouder is, kan zich inschrijven aan de Austrian International School of Sex (AISOS). Het inschrijvingsgeld bedraagt ongeveer 1.400 euro. Daarvoor krijg je onder meer praktische lessen in het verleiden aan 's werelds eerste "College voor Toegepaste Seksualiteit". De lessen zouden hoofdzakelijk in het Duits gegeven worden, met op regelmaat Engelstalige gastsprekers.

Huiswerk
Studenten verblijven in een slaapzaal die voorzien is voor beide geslachten en waar ze geacht worden hun "huiswerk" te maken, maar kunnen ook opteren voor een kamer alleen of gedeeld met 1 ander koppel.

"Onze kernopleiding is niet op theorie gericht, maar op praktijk", zegt Thompson. "De nadruk ligt op hoe je een betere minnaar kan worden. Verschillende standjes, streeltechnieken, lessen in anatomie. Alles wordt in de praktijk uitgelegd. We zijn er zeker van dat de school een succes wordt." Daarnaast zullen ze ook ingewijd worden in de geschiedenis van de seksualiteit. Grappige anecdote op de website: 'Contraceptie zal beschikbaar zijn zonder extra kosten'.

Protest
In Oostenrijk is er al een storm van protest opgedoken, of wat had u gedacht. Reclamefilmpjes voor de school, waarin een seksend koppel te zien is, zijn al geband op de televisie. "Het wordt allemaal mooi aangekleed, maar in wezen is het niks meer dan het verkopen van seks", klinkt de kritiek.

Reactie
AISOS durft de confrontatie echter aan te gaan en reageert op de verbanning van de reclamespot: "Dit (zie onderaan artikel) is wat het Oostenrijkse publiek niet mocht zien. Elke dag worden gemiddeld 12 moorden getoond op TV als entertainment. Onze huiskamers krijgen een constante stroom binnen van gewelddadige beelden, maar de prachtige beelden van een verliefd koppel blijkt meer te zijn dan de Oostenrijkers kunnen verdragen."

Ze gaan verder: "Of toch als de televisienetwerken hun zin blijven krijgen. Het is moeilijk in te schatten wat de 'schade' zou zijn als ze liefde zouden tonen in plaats van dood op prime TV. Denk er maar eens over na... Hoeveel doden heeft een 10-jarig kind al gezien? 100? 1.000? Maar hoeveel mensen die hun liefde uiten heeft datzelfde kind gezien?"

"Afhankelijk van het type gezin waar kinderen in opgroeien, zal het antwoord op die vraag allicht variëren, maar toch, ik denk dat de meerderheid toch zou kiezen voor seks. Als we opnieuw zouden kunnen beginnen toch, en nieuwe waarden opnemen in onze maatschappij. Plaats liever liefde boven geweld! Het is maar een gedachte..." (hlnsydney/sps/lf)

    Lees ook

  • Weg met het stereotype: mannen denken maar 19 keer per dag aan seks
  • Sexy nerds: vrouwelijke gamers vrijen vaker
  • "Help, wij hebben al 5 jaar niet gevreeën"
  • Reageer
  • bewaar artikel
  • Mail
  • Print
Rapporteer een fout in het artikel aan onze redactie

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!
  • algemene voorwaarden en gedragscode
Aan het laden...

Meer over
  • Bizarre Seks
  • Seks
  • Bizar
  • Wenen
  • Seksuele voorlichting
  • Oostenrijk
  • Seks en Relaties

gerelateerd nieuws

  • Weg met het stereotype: mannen denken maar 19 keer per dag aan seks

  • Sexy nerds: vrouwelijke gamers vrijen vaker

  • "Help, wij hebben al 5 jaar niet gevreeën"

Meer over
  • Bizarre Seks
  • Seks
  • Bizar
  • Wenen
  • Seksuele voorlichting
  • Oostenrijk
  • Seks en Relaties
Abonnement Het Laatste Nieuws - promotie 12 + 6 maanden GRATIS Het Laatste Nieuws

HLN SOCIAL

  • Vrienden bekeken
  • Meest populair

    HLN.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • HLN.be op Facebook
  • HLN Nieuwsbrief
  • Surf naar m.hln.be
  • Smartphone

     

  • HLN als homepagina
  • HLN in je favorieten
  • Raadpleeg het archief
  • De laatste 48 uur
  • Toevoegen aan Google

     

  • contacteer HLN.be
  • adverteren op HLN.be
  • vacatures
  • partnersites
  • hoe ons bereiken?

    De krant

  • contacteer de krant
  • abonneer je
  • de krant tijdens mijn vakantie
  • info ivm abonnementen
  • iPad

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Jouw Wereld: horoscoop, afslankservice, dating

acap enabled
  • Mediargus
  • reprocopy
  • Disclaimer CIM Internet