Het leuke aan onderzoek is dat je het op werkelijk alles kan toepassen. Zo blijkt uit een Australische studie dat mannelijke wetenschapsstudenten in Sydney het meeste kans maken om nog maagd te zijn. Vrouwelijke studenten die een kunstrichting volgen, zijn dan weer seksueel het meest actief. Wie vindt kunst nu nog saai?
Onwetend
Er werden op de universiteit van Sydney 185 studenten tussen de 16 en 25 jaar ondervraagd over hun seksverleden en over hun kennis over seksueel overdraagbare ziektes. Over dat laatste heerste er grote onwetendheid. Chlamydiabesmettingen bij vrouwen tussen 20 en 24 jaar zijn het afgelopen decennium nochtans verviervoudigd in Australiƫ.
Nerds en seks
De mannelijke ondervraagden bleken over het algemeen minder seks te hebben gehad dan de vrouwelijke. Volgens psychotherapeut Stephen Carroll hebben jongens ook later seks dan meisjes. "En wie gaat er vooral naar fuiven en andere feestjes? Juist, niet de nerds uit wetenschapsrichtingen. Die blijven in hun labo of bibliotheek."
Nochtans ideale locaties om te experimenteren, toch? (jv)



