De ideale poep van een man is volgens Nederlandse dames vol, rond en strak, niet klein en gespierd, aldus een rondvraag. Over haar eigen achterste is ze best tevreden.
Beyoncé heeft de mooiste bekende poep.
Cristiano Ronaldo bezit de mooiste mannenpoep.
© Unknown.
28 procent van de Nederlandse vrouwen vindt haar eigen poep mooi, dat blijkt uit een enquête van Vrouwonline bij 600 bezoeksters. Slechts 16 procent is niet tevreden over dit lichaamsdeel, dit komt bij een kwart door cellulitis, andere problemen zijn te platte, te dikke en uitgezakte achtersten. De meerderheid droomt van een strakkere, rondere, stevigere poep zonder oneffenheden. Ook is dit lichaamsdeel voor de helft een verleidingsmiddel, 54 procent zegt toch dat een aantrekkelijke boezem belangrijker is.
Ondergoed
Het favoriete ondergoed van vrouwen is een heupshortje, de string blijft ook populair. Daarna volgt de slip, 3 procent laat ondergoed thuis, 2 procent voelt zich het best in een omaslip. Beyoncé heeft het mooiste achterwerk van bekende dames, gevolgd door Jennifer Lopez en Kylie Minogue. Bij mannelijke celebs staat voetballer Cristiano Ronaldo op de tweede plaats. (ep)



