Feestdagen irriteren singles

Singles haten de feestdagen, dat is niet meteen verwonderlijk. Het vooruitzicht om Kerst en Nieuwjaar zonder partner door te moeten brengen, geeft tweederde van de singles een depressief gevoel. Het 'alleen zijn' weegt tijdens deze periode zwaarder door. Dit blijkt uit een enquête van online magazine Singlessite.nl.

Depressie

Gelukkige stelletjes in de maand december: de single wordt er dezer dagen extra met de neus op gedrukt. 82 procent beleeft het alleen zijn bewuster en dat krijgt vooral nu zijn weerslag. Depressieve gevoelens steken bij 42 procent de kop op, een kwart voelt zich 'behoorlijk depressief', 2 procent is erg depri.

Gelukkige koppels

Wat hen het meest stoort, is het zien van gelukkige paren die plannen maken voor de feestdagen. Innig zoenende koppels die elkaar een gelukkig nieuwjaar toewensen, is eveneens een doorn in het oog. Het missen van intimiteit en gezelligheid staat op de tweede plaats. Even frustrerend zijn de familiebezoekjes waar steevast gevraagd wordt waarom ze nog geen partner hebben.

Voornemens
Dan toch maar snel een partner zoeken om de feestdagen te overleven? Niet dus, de meeste singles doen voorafgaand geen extra moeite om een relatie te strikken. 11 procent zegt meer te daten, een relatiebureau in te schakelen, feesten te bezoeken of met singles op reis te gaan. 17 procent wil actiever op zoek, maar weet nog altijd niet hoe. (lvl)


18/12/09 11u55
printIcon Printversie       mailIcon Mail een vriend(in)     

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Jouw Wereld: horoscoop, afslanservice, dating


acap enabled
Mediargus
Metriweb