Crisismaatregel restaurant: "Betaal hoeveel je wil"

bewaar artikel
Door: redactie
4/02/09 - 07u52

Groot-Brittannië is fors getroffen door de economische crisis. Uitzonderlijke omstandigheden eisen uitzonderlijke maatregelen en daarom bedacht een Londens restaurant een unieke manier om het recessieleed van zijn klanten te verzachten. Ze mogen gewoon betalen wat ze zelf willen voor hun eten. Alles tussen een half pond en 50 pond (55 euro) is oké. Het motto luidt: "Betaal wat je zelf vindt dat het waard was".

Beschaamd
Little Bay is een vrij chic restaurant in het hartje van Londen. De bekende eigenaar Peter Ilic pakt de crisis aan met een stunt in de maand februari. "Het is helemaal aan de klant om te beslissen hoeveel hij wil betalen. Het leek me wel een goed idee, nu iedereen zich zo slecht voelt door de geldproblemen. Ik heb geen schrik dat ik er mijn broek zal aan scheuren, want sommige mensen betalen zelfs twintig procent meer dan de originele prijs. Mensen willen beleefd zijn en zouden beschaamd zijn als ze niet genoeg betalen."

Drank
Voor zij die geen last hebben van die gêne en (bijna) gratis willen gaan eten, kan dit een gouden zaakje zijn. Het eten is immers van een meer dan degelijke kwaliteit. Als voorgerecht kan je een krabtaartje kiezen of ganzenlever om dan over te schakelen op eendenborst. Wel opletten voor de drank, want die moet je wel degelijk zelf betalen. (hlnsydney/kh)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!