Record: 1.457.991 doppers

  Net geen anderhalf miljoen mensen kregen in januari een of andere uitkering van de Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening (RVA). Het aantal van 1.457.991 uitkeringstrekkers is een record. Dat schrijven De Tijd en De Morgen.
 
Het ligt liefst een vijfde hoger dan de maand ervoor. Een toename in januari is normaal, maar een kwart miljoen uitkeringstrekkers erbij in één maand is zonder precedent.
 
Enkele factoren hebben samengespannen. De 'gewone' werklozen zijn maar goed voor een kwart van de aangroei. De tijdelijk werklozen leveren de helft van de toename. Dat is niet alleen het gevolg van de crisis maar ook van het winterweer dat tot nogal wat weerverlet leidde.
 
Ook andere groepen, zoals de mensen in tijdskrediet en de bruggepensioneerden, bleven groeien. (belga/mvl)
06/03/10 06u36
http://www.regiojobs.be
mailIcon print | Meer bookmarks |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...

BELEGGINGSFONDSEN

Beleggingsfonds


Beurs



© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl.


acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb